English

Pro kandidáty

Zašlete nám své CV

Pro společnosti

Kontaktní formulář

Kontakt

Constellation s.r.o.
U Prašné brány 1, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Novinky

Konference Restart - Moje zmena

V úterý 25.10.2016 se v Praze uskuteční konference Hospodářských novin Restart - Moje změna. Jedním z prezentujících bude i Jan Brázda, řídící partner firmy Constellation
více informací

Debata 2 Governors

Společnost Constellation byla partnerem akce, organizované 16.3.2012 Katz Graduate School of Business v Praze - debaty polského a českého guvernéra národní banky na téma Ekonomické perspektivy zemí Střední Evropy - viz přiložené foto
více informací

Konfucius a pravidla výběru státních úředníků, Jan Brázda, Hospodářské noviny 27.1.2012

Koncem loňského roku se objevila další aféra ve státní správě – několik úředníků z Ředitelství silnic a dálnic prý připravilo stát o pár stovek milionů korun. Nikdo se tomu už nediví a nikomu také nepřipadá zvláštní, že stále neexistují kontrolní mechanismy, které by takovým případům zabránily.
více informací

O společnosti

Společnost Constellation byla založena jako moderní a pružná alternativa k převážně konzervativnímu prostředí executive search. Postup naší práce je dokonale transparentní a partneři společnosti se osobně účastní projektu od počátku až do úspěšného zakončení. Cena za naše služby je vždy pevně stanovena, za naše vlastní náklady neúčtujeme žádné další poplatky a riziko možného neúspěchu sdílíme s klienty.

Naše služby

Executive Search

Background Check


Talent mapping

Referencing


Interim Management

Executive Assessment


Follow Constellation

LinkedIn


American Chamber of Commerce in the Czech Republic Constellation is proud to be Corporate Patron of
American Chamber of Commerce in the Czech Republic.


Společnost Constellation s.r.o. poskytuje své služby na základě Povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 5.12.2012 pod číslem MPSV-UP/16246/12/ÚPČR/4.