English

Kontakt

Constellation s.r.o.
U Prašné brány 1, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Novinky

Vyberove rizeni na pozici presedy predstavenstva a GR spolecnosti DPOV a.s.

Firma Constellation byla poverena vyhledanim a vyberem noveho predsedy predstavenstva a generalniho reditele spolecnosti DPOV a.s.

Vyberove rizeni - generalni reditel firmy na vyrobu potravin

Pro naseho klienta, nadnarodni spolecnost, podnikajici v sektoru potravinarske vyroby, hledame vhodne kandidaty nebo kandidatky na pozici generalni reditel/ka. Vyrobni zavod se nachazi na Severni Morave. Praxe v oboru vyroby potravin a vynikajici anglictina je nutnosti.

Ukončení projektu vyhledání 4 členů představenstva společnosti České dráhy a.s.

Konzultanti společnosti Constellation úspěšně ukončili projekt vyhledání a výběru 4 členů představenstva (4 členů top managementu) společnosti České dráhy a.s. v součinnosti s dozorčí radou společnosti a zástupci Ministerstva dopravy

O společnosti

Společnost Constellation byla založena jako moderní a pružná alternativa k převážně konzervativnímu prostředí executive search. Postup naší práce je dokonale transparentní a partneři společnosti se osobně účastní projektu od počátku až do úspěšného zakončení. Cena za naše služby je vždy pevně stanovena, za naše vlastní náklady neúčtujeme žádné další poplatky a riziko možného neúspěchu sdílíme s klienty.

Naše služby

Executive Search

Background Check


Talent mapping

Referencing


Interim Management

Executive Assessment


Follow Constellation

LinkedIn


American Chamber of Commerce in the Czech Republic Constellation is proud to be Corporate Patron of
American Chamber of Commerce in the Czech Republic.


Společnost Constellation s.r.o. poskytuje své služby na základě Povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 5.12.2012 pod číslem MPSV-UP/16246/12/ÚPČR/4.