English

Kontakt

Constellation s.r.o.
Na Poříčí 26, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Novinky

Výběrové řízení - Pozice CFO

Pro našeho klienta, významnou českou firmu působící v oblasti služeb, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici CFO. Obrat 1,5 mld. Kč, celkem 1500 zaměstnanců, 20 zaměstnanců v týmu financí

Výběrové řízení - Člen představenstva OTE a.s.

Na základě výběrového řízení, organizovaného společností Constellation, se novým členem představenstva OTE a.s. stal od 1.2.2023 pan Bořek Havránek

Lesy ČR - výběrové řízení

Společnost Constellation úspěšně zakončila náročné výběrové řízení na pozici Generální ředitel společnosti Lesy ČR. Novým generálním ředitelem se stal pan Dalibor Šafařík, jehož odbornou erudici i manažerské schopnosti ohodnotila výběrová komise jako nejvhodnější pro výkon této funkce. Celkem se výběrového řízení zúčastnilo 23 manažerů. Do posledního kola výběru postoupilo 6 kandidátů, kteří prošli náročnými psychologickými testy i několika koly pohovorů a připravili svůj pohled na strategii společnosti Lesy ČR na dalších 5 let.

O společnosti

Společnost Constellation byla založena jako moderní a pružná alternativa k převážně konzervativnímu prostředí executive search. Postup naší práce je dokonale transparentní a partneři společnosti se osobně účastní projektu od počátku až do úspěšného zakončení. Cena za naše služby je vždy pevně stanovena, za naše vlastní náklady neúčtujeme žádné další poplatky a riziko možného neúspěchu sdílíme s klienty.

Naše služby

Executive Search

Background Check


Talent mapping

Referencing


Interim Management

Executive Assessment


Follow Constellation

LinkedIn


American Chamber of Commerce in the Czech Republic Constellation is proud to be Corporate Patron of
American Chamber of Commerce in the Czech Republic.


Společnost Constellation s.r.o. poskytuje své služby na základě Povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 5.12.2012 pod číslem MPSV-UP/16246/12/ÚPČR/4.