English

Kontakt

Constellation s.r.o.
Na Poříčí 26, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Novinky

Výběrové řízení - Lesy ČR

Pro našeho klienta, Ministerstvo zemědělství ČR, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici Generální ředitel/ředitelka státního podniku Lesy České republiky, s.p.
více informací

Cirk La Putyka/Jatka 78 - výběrové řízení

Pro našeho klienta (i když v tomto případě pracujeme pro bono, je to samozřejmě pořád náš zákazník) Cirk La Putyka/Jatka78 hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Výkonný ředitel/Výkonná ředitelka.
více informací

Letiště Praha - výběrové řízení

V průběhu posledních 9 měsíců jsme úspěšně realizovali 4 projekty na vyhledání a výběr vhodných kandidátů na pozice odborných výkonných ředitelů pro společnost Letiště Praha. Děkujeme členům představenstva za velmi profesionální přístup a maximální transparentnost celého výběrového procesu

O společnosti

Společnost Constellation byla založena jako moderní a pružná alternativa k převážně konzervativnímu prostředí executive search. Postup naší práce je dokonale transparentní a partneři společnosti se osobně účastní projektu od počátku až do úspěšného zakončení. Cena za naše služby je vždy pevně stanovena, za naše vlastní náklady neúčtujeme žádné další poplatky a riziko možného neúspěchu sdílíme s klienty.

Naše služby

Executive Search

Background Check


Talent mapping

Referencing


Interim Management

Executive Assessment


Follow Constellation

LinkedIn


American Chamber of Commerce in the Czech Republic Constellation is proud to be Corporate Patron of
American Chamber of Commerce in the Czech Republic.


Společnost Constellation s.r.o. poskytuje své služby na základě Povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 5.12.2012 pod číslem MPSV-UP/16246/12/ÚPČR/4.