English

Pro kandidáty

Zašlete nám své CVKontakt

Constellation s.r.o.
U Prašné brány 1, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

O nás

Náš tým


LinkedIn

Jan Brázda

Řídící partner

Jan téměř patnáct let pracoval jako generální ředitel v několika mezinárodních společnostech.
Ve společnosti BVV Brno během deseti let prošel celou řadou funkcí v oblasti organizování výstav v ČR i v zahraničí. Dalších pět let řídil společnost WTC Brno, dceřinou firmu BVV specializující se na navazování mezinárodních obchodních kontaktů na vysoké úrovni. Poté působil šest let jako generální ředitel American Express pro Střední Evropu. V roce 2005 změnil směr své kariéry a stal se generálním ředitelem pro Střední a Východní Evropu v Hays Specialist Recruitment, globální firmě specializující se na výběr a vyhledávání pracovníků. V roce 2008 se stal partnerem pražské pobočky Spencer Stuart, poskytující executive search služby globálně. V roce 2008 byl Jan Brázda zvolen viceprezidentem Americké obchodní komory. V roce 2009 Jan založil Constellation, s.r.o.


LinkedIn

Ivan Boroš

Partner

Před zahájením svého působení ve společnosti Constellation, se Ivan věnoval řízení divizí marketingu a PR strategie v několika nadnárodních firmách - DHL Express, SAP a Cinergy Global Resources. Posledních pět let působil jako privátní investor v oblasti e-commerce a pomáhal rozjet činnost několika technologických start-up programů. Své řídicí schopnosti získal zejména v 90. letech, kdy zastával funkci ředitele pro vnější a vnitří vztahy a komunikaci ve společnosti Vítkovice, a.s. V letech 2005 až 2009 působil rovněž jako víceprezident České golfové asociace.


LinkedIn

Andrea Vančíková

Senior Consultant

Andrea má právnické vzdělání získané na Právnické fakultě UK. Na počátku své pracovní kariéry působila několik let jako právník odboru ohrožených úvěrů ČSOB, a.s., kde měla na starostí zejména řešení problematických pohledávek s mezinárodním prvkem. Později pracovala ve skupině společností Flow East, kde byla odpovědná za řešení veškerých právních aspektů při řešení ohrožených úvěrů, aby se následně přesunula v rámci téže společnosti do divize realit. Ve společnosti C onstellation Andrea pracuje od roku 2009 na pozici Senior Consultant.