English

Kontakt

Constellation s.r.o.
Na Poříčí 26, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

Jobs

Zde naleznete některé vybrané aktuální pozice, na kterých právě pracujeme. Pokud vás bude některá z těchto pozic zajímat, kontaktujte prosím naší kancelář telefonicky nebo e-mailem.

OTE a.s. - Head of ICT Services

Pozice Cílem projektu je vyhledání vhodného kandidáta/kandidátky, který/á by byl/a schopen/na převzít řízení oblasti ICT (oblast informačních a komunikačních technologií) ve společnosti OTE, a.s.
více informací

CEO/ Generální ředitel Veletrhy Brno a.s.

Pro společnost Veletrhy Brno a.s., jednu z největších firem, zaměřených na pořádání veletrhů a kongresů ve Střední Evropě, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Generální ředitel/ka
více informací

Senior IT Project Manager

Pro našeho klienta, globální společnost v oblasti outsourcingu správy firemních dokumentů, hledáme zkušeného IT Project Managera na období 7 měsíců. Jde o projekt hladkého přechodu naším klientem poskytovaných služeb k jinému dodavateli. V případě zájmu prosím pošlete své CV/reference z vámi řízených projektů spolu s hodnotou vámi požadovaného denního fee na e-mailovou adresu: brazda@constellation.cz
více informací

Výběrové řízení - GŘ Lesy ČR

Ministerstvo zemědělství České republiky ve spolupráci s poradenskou společností Constellation vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici GENERÁLNÍ ŘEDITEL / ŘEDITELKA státního podniku Lesy České republiky, s.p.
více informací