English

Kontakt

Constellation s.r.o.
Na Poříčí 26, 110 00 Praha 1
Czech Republic
tel +420 224900090
fax +420 224900095
office@constellation.cz

O nás

Constellation byla založena zkušenými manažery a konzultanty jako moderní a pružná alternativa tradičních společností v poněkud konzervativním prostředí executive search.

Constellation založil a vede Jan Brázda, bývalý výkonný ředitel české i středoevropské pobočky v několika mezinárodních korporacích (např. American Express) a také bývalý ředitel v české pobočce globální firmy, poskytující služby executive search. Jan Brázda je Viceprezidentem Americké obchodní komory v České republice a je široce uznáván jako jeden z vedoucích reprezentantů české podnikatelské komunity.

Jako jeden z významných poskytovatelů služeb v oblasti executive search, Constellation nalézá a doporučuje ty nejlepší kandidáty do managementu firem, působících na českém a slovenském trhu. Prostřednictvím našeho partnera, poskytujícího služby executive search v celosvětovém měřítku, jsme v případě potřeby schopni vyhledat kandidáty i z jiných zemí.

Constellation nabízí svým klientům také další inovativní služby (popsané v detailu v jiných částech těchto stránek) jako Talent Mapping, Interim Management, Board Services, Referencing nebo Executive Coaching.

Klienti oslovují Constellation kvůli inovativnímu řešení a osobnímu přístupu, porozumění různorodým firemním kulturám a také kvůli vyčerpávajícím referencím, které Constellation na své kandidáty zajišťuje.

Constellation si zakládá na profesionalitě a nekompromisní etice. Důvěrnost informací je pro nás nezbytnou podmínkou. Plná transparentnost všech našich činností vytváří atmosféru důvěry a umožňuje dokonalou komunikaci ve všech fázích vyhledávacího procesu.

Náš cíl

Vyznáváme čtyři základní principy: